A A+ A++ Kontrast

Akcja "Podaruj Wigilię"

  • 21 grudnia 2020

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w dniu dzisiejszym odbyła się zorganizowana akcja "Podaruj Wigilię" dla osób samotnych i potrzebujących. Z powodu pandemii koronawirusa nie mogła się odbyć w tym roku tradycyjna wieczerza wigilijna jak to było w roku ubiegłym.

Pod Kościołami Naszych parafii wydawane były dziś przez pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wolontariuszy paczki z żywnością oraz ciepłymi daniami Wigilijnymi.

Dzieci z naszych przedszkoli przygotowały przepiękne kartki z życzeniami, Ksiądz proboszcz z parafii Działoszyce Andrzej Jankoski podarował opłatki a pracownicy Urzędu wspólnymi siłami upiekli pyszne pierniczki, jesteście wielcy-DZIĘKUJEMY. Nie możemy również zapomnieć o naszych "cichych bohaterkach" kucharkach ze Szkoły Podstawowej w Działoszycach, które przygotowały ciepłe posiłki. Okazuje się, że wśród Nas są jeszcze wyjątkowi ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas dając cząstkę samego siebie, a to jest największy dar.

Strażacy z OSP KSRG Działoszyce na koniec dostarczyli paczki do osób, które nie miały możliwości przybyć pod Kościół. Dziękujemy Wam! Bez Was i Waszej siły by się nie udało!

Dziękujemy za wszystkie dokonane wpłaty, za podarowanie przysłowiowej "złotówki", dzięki Waszemu zaangażowaniu mieliśmy szanse pomóc większej liczbie osób.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez Nas wszystkich upominki choć trochę umilą ten świąteczny czas. Nie opuszczamy potrzebujących-jesteśmy z WAMI!!!

Galeria zdjęć

  • 100 rocznica odzyskania niepodległości
  • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
  • ratusz.pl